Nuty: nauka gry na trąbce

Vincent Cichowicz: Long Tone Studies for Trumpet (+ płyta CD) - ćwiczenia dla zaawansowanych - nuty na trąbkę

149 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta książka zawiera słynne zestawy ćwiczeń nad tonami długimi, których Vincent Cichowicz używał ze swoimi studentami z Northwestern University i są używane przez trębaczy na całym świecie. W książce ukazał się również jego artykuł z magazynu Instrumentalist z 1996 roku „Teaching Concepts of Trumpet Playing” („Koncepcje nauczania gry na trąbce”). Znajdują się tu wypowiedzi Charlesa Geyera i Barbary Butler, komentarze kilkunastu byłych uczniów Cichowicza oraz biografia jego ojca Michała Cichowicza. To wydanie kolekcjonerskie będzie cenną książką w Twojej bibliotece. Zawiera płytę CD z nagraniami Toma Rolfs'a, głównego trębacza z Boston Symphony Orchestra wykonującego wszystkie ćwiczenia. Opracowanie na trąbkę, nuty dla zaawansowanych. Tytuł: Vincent Cichowicz: Long Tone Studies for Trumpet (+ płyta CD) Autor: Vincent Cichowicz Stopień trudności: dla zaawansowanych Instrument: trąbka Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: studio259productions Format: A4, oprawa miękka, w komplecie płyta CD Język wydania: angielski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
Vincent SV-226 MKII zestaw wzmacniacz + odtwarzacz CD
Neotech 5101122 Brass Wrap Trumpet osona tokw do trbki
PWM Rni - Latin playalong for trumpet (utwory na trbk + CD)
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl