Nuty: NutyUwerturki cz. 2: Koło, trójkąt i pięć linii, czyli jaki kształt ma muzyka - Kalina Cyz, Jagoda Charkiewicz (twarde kartki)

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Druga część serii 'Uwerturki', wprowadzającej dzieci w świat instrumentów muzycznych. Książka jest napisana w myśl zasady, by uczyć bawiąc; zawiera wiele kolorowych ilustracji, aby była bardziej przystępna dzieciom. W książce 'Koło, trójkąt i pięć linii, czyli jaki kształt ma muzyka', czyli drugiej części serii, autorki opowiadają o kształtach instrumentów oraz o inspiracjach przyrodą, wykorzystując znane dzieciom zwierzęta. Tytuł: Koło, trójkąt i pięć linii, czyli jaki kształt ma muzyka Autor: Kalina Cyz, Jagoda Charkiewicz Wydawnictwo: PWM Format: 16 str, 200x200mm, twarda oprawa i kartki Język wydania: polski ISBN: 9788322450536 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Hayman PA-47 trójkąt 5″ instrument perkusyjny
Hayman PA-49 trójkąt 7″ instrument perkusyjny
Hayman PA-48 trójkąt 6″ instrument perkusyjny
Crate FW15 wzmacniacz gitarowy kombo
Jagoda Krzemińska Młodym Muzykiem Roku

Jagoda Krzemińska Młodym Muzykiem Roku

Jagoda Krzemiństa 15-letnia flecistka, uczennica kluczborskiego gimnazjum nr 1 i opolskiej Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia, zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie Młody Muzyk Roku 2012.

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

I tak po dusznym i burzowym lecie wreszcie weszła na scenę jesień. Wkroczyła, jak to ona, długim, posuwistym krokiem, powiewając peleryną kolorowych liści, mrucząc pod nosem smętne melodie – zapowiedź zimowych ciemności. Uwerturą jesieni jest karnawał kolorów i światła...

Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl