Nuty: nuty na fortepian

Utwory zebrane vol. 4 na fortepian solo - Ignacy Krzyżanowski, Magdalena Ochlik-Jankowska

50 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Czwarta z sześciu części 'Utworów zebranych' Ignacego Krzyżanowskiego, na fortepian solo, pod redakcją Magdaleny Ochlik-Jankowskiej. Pozycja skierowana jest do zaawansowanych wykonawców. Spis utworów: Introduzione e Notturno Op. 3Deux Nocturnes Op. 16Trois Nocturnes Op. 22 Élégie Op. 24Deuxième Élégie Op. 29.   Tytuł: Utwory zebrane vol. 4 na fortepian soloAutor: Ignacy KrzyżanowskiRedakcja: Magdalena Ochlik-JankowskaStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: fortepianWydawnictwo: EufoniumFormat: 64 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790801565464 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Paderewski Ignacy Jan - Najpiękniejszy Paderewski na fortepian
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Drobne utwory na fortepian
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl