Nuty: nuty na fortepian

Utwory wybrane - nuty fortepian lub keyboard - Johann Strauss

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 7 najpopularniejszych utworów Johanna Straussa w opracowaniu Stanisława Wiśniewskiego na fortepian lub keyboard. Spis utworów: Nad pięknym modrym DunajemWiedeńska krewOpowieści lasku wiedeńskiegoBaron cygańskiTy, tylko ty - walc z operetki 'Zemsta nietoperza'Zejdź do gondoli - z opery komicznej 'Noc w Wenecji'Pieśń pijacka z opery komicznej 'Noc w Wenecji'   Tytuł: Johann Strauss - Utwory wybraneAutor: (opracowanie) Stanisław WiśniewskiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, keyboardWydawnictwo: MarcusFormat: 72 str., A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polski, niemiecki zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Strauss Johann - Nad piknym modrym Dunajem, 10 ulubionych walcw w atwym ukadzie na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Wybrane utwory na akordeon
PWM Bach Johann Sebastian - Drobne utwory na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - atwe utwory na fortepian
„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl