Nuty: Nuty

Utwory wybrane na 2 gitary - Feliks Horecki, Volker Höh - nuty na duet gitarowy

70 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Feliks Horecki – polski gitarzysta i kompozytor. Publikacja zawiera utwory jego kompozycji, nuty na dwie gitary klasyczne, dla średnio-zaawansowanych. Spis utworów: Polonaise nationale Op. 1 Six Valses Op. 13 Recollections of Vienna. Twelve Brilliant Waltzes Op. 35 Twelve Admired Pieces arranged as Duets Walc Schuberta ze zbioru La Lyre. Album musical Tytuł: Utwory wybrane na 2 gitaryAutor: Feliks Horecki; Redaktor: Volker HöhStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: dwie gitary klasyczneNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: EufoniumFormat: 80 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790801546654 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Wybrane utwory na akordeon
PWM Rybicki Feliks - Zaczynam gra na fortepian, op. 20
PWM Tomaszewski Feliks - Wybr etiud na flet, I i II rok nauki
PWM Hoffman Jan, Rieger Adam - Wybrane sonatiny na fortepian, z. 1
Los Desperados

Los Desperados

Los Desperados, czyli Piotr Dębowski i Marcin Czarnecki, występują razem od czasów studiów w Akademii Muzycznej w Łodzi i od wielu lat uchodzą za najlepszy duet gitarowy w Polsce. Uwagę świata gitary zwrócili na siebie swoją wirtuozerią i instrumentalnymi wyczynami...

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl