Nuty: Nuty

Ukulele ogniskowe - śpiewnik młodzieżowy - Robert Gawron - słowa, akordy i bicia

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Bardzo poręczny (format A5) i niezwykle niezbędny śpiewnik ogniskowy. Zawiera starannie wyselekcjonowane przeboje ogniskowe czyli piosenki harcerskie, turystyczne, cygańskie, pielgrzymkowe, góralskie, żeglarskie, patriotyczne, biesiadne, ludowe, liryczne, piosenki z zabawami oraz pożegnalne.Wszystkie piosenki w łatwym opracowaniu na ukulele - akordy, bicia oraz teksty.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis piosenek:Bal na GnojnejBal u weteranówBiały miśB-I-N-G-OBratnie słowo (Stańmy bracia wraz)Cyganeczka ZosiaCzar ogniskaCzerwone jagodyCzerwone koraleCzerwone róże sąDalej wesołoDwa serduszkaGdy kiedyś Pan powróci znówGdybym miał gitarę (Czarne oczy)Głęboka studzienkaGłowa, ramionaHappy BirthdayHarcerz i Harcerka (Czerwona róża, biały kwiat)Hej, bystra wodaHej, górol ci ja, górolIdzie dyscJak dobrze nam zdobywać góryMamma CiaoMorskie opowieściMy CyganieMy pierwsza brygadaO MaryjannoObozowe tangoPiechotaPieski małe dwaPieśń pożegnalna (Ogniska już dogasa blask)Płonie ognisko i szumią kniejePłonie ognisko w lesiePod żaglami 'Zawiszy'Rolnik sam w DolinieSto latStokrotka (Gdzie strumyk płynie z wolna)Szła dzieweczka do laseczkaTe opolskie dziouchyUkraina (Hej sokoły) Tytuł: Ukulele ogniskoweAutor: (opracowanie) Robert GawronStopień trudności: dla początkującychInstrument: ukuleleNotacja muzyczna: akordy, bicieWydawnictwo: AbsonicFormat: 88 str, A5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN / ISMN: 9788364918872Kod wydawcy: zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Gawron Robert ″Ukulele ogniskowe″ ksika
AN Gawron Robert ″Soneczne rytmy na ukulele″ ksika
AN Gawron Robert ″Ukulele Flamenco″ ksika
AN Gawron Robert ″Flamenco na bis″
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski należy do grona wybitnych polskich muzyków swojej generacji. Ten znakomity skrzypek i kameralista jest zdobywcą nagród na wielu prestiżowych konkursach kameralnych w kraju i za granicą oraz licznych wyróżnień za dokonania artystyczne.

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2025 CameralMusic.pl