Nuty: Nuty

Twarze Wotana - Tomasz Konieczny w rozmowie z Jackiem Marczyńskim

42 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Śpiewak operowy o międzynarodowej sławie - Tomasz Konieczny - otwarcie rozmawia ze znawcą opery, Jackiem Marczyńskim. Wywiad dotyczy nie tylko kulis powstawania spektakli, przygotowywania się do kolejnych ról, sukcesów na najważniejszych scenach, uroków wielkiego świata, ale i zastawianych przez ten świat pułapek. W rozmowie padają ważne słowa o sile determinacji i pragnieniu podążania zawsze własną drogą, o konsekwencjach działań, jak również o tym, co w życiu najważniejsze. Bo z rozmów wyłania się obraz artysty zapracowanego, profesjonalnego, otwartego i bardzo rodzinnego, który w swoim kalendarzu wypełnionym po brzegi na parę lat do przodu zawsze znajdzie czas dla bliskich. Tytuł: Twarze Wotana - Tomasz Konieczny w rozmowie z Jackiem MarczyńskimKompozytor: Tomasz KoniecznyWydawnictwo: PWMFormat: 56 str., A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788322451373 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom VII ″Krakowskie anioy″
4Audio LS2250 10m przewd gonikowy 2x2,5mm z Jackiem (TS)
4Audio LS2250 2m przewd gonikowy 2x2,5mm z Jackiem (TS)
4Audio LS2250 3m przewd gonikowy 2x2,5mm z Jackiem (TS)
Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko tworzy muzykę od roku 1994. W tym czasie koncertował, wydał 13 albumów muzycznych i 5 zbiorów wierszy. Tomasz jest lirycznym poetą, nawołującym do wrażliwości, rozmyślania nad otaczającą rzeczywistością. Ballada Żółtka „Kochaj mnie i dotykaj”, zapewniła mu niezwykłą popularność, utrzym

EU TE AMO  Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

EU TE AMO Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

Bossy bywają spokojne, w średnim tempie i szybkie - ale zawsze nostalgiczne, uczuciowe, rozleniwione. jakieś takie 'od niechcenia' imo,ze przeważnie mówią nam o miłości.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl