Nuty: Nuty

Trzy tańce polskie na 2 trąbki, róg, puzon i tubę - Ewa Fabiańska-Jelińska

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Muzyka Naszych Czasów' zawiera kompozycje - trzy tańce - Ewy Fabiańskiej-Jelińskiej w opracowaniu na dwie trąbki, róg, puzon i tubę, dla średnio-zaawansowanych.   Tytuł: Trzy tańce polskie na 2 trąbki,, róg, puzon i tubęAutor: Ewa Fabiańska-JelińskaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: trąbka, róg, puzon, tubaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 20 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790274021559 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Schubert Franz - Tańce na akordeon
Boston TROST-20 statyw do trąbki
Denis Wick 586.744 tłumik do trąbki
AN KB 586.010 tłumik do trąbki (alu, waw-waw)
puzon

puzon

Puzon to instrument dęty blaszany o małej menzurze, wyraźnym, ostrym brzmieniu i skali od: B1 do d2. Puzon nie posiada otworów ani charakterystycznych dla instrumentów dętych blaszanych wentyli.

Muzykalne polskie korzenie

Muzykalne polskie korzenie

Poszukiwacze muzykalnych genów dostali ostatnio kolejny argument za tym, by Polskę traktować jako ich cenne źródło. Swoje polskie korzenie ujawniła amerykańska gwiazda muzyki klasycznej, wirtuozka skrzypiec Rachel Barton Pine...

Suita

Suita

Jedną z najważniejszych form powstałych w epoce baroku jest suita. Jest to seria tańców, które wraz z Bachem i Heandlem zostały uporządkowane w następujące cztery główne tańce...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl