Nuty: nauka gry na flecie

Trevor Wye: A Beginner's Book for the Flute 2 - szkoła gry na flecie poprzeczym (+ płyta CD)

74 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'A Beginner's Book for the Flute 2' - szkoła gry na flecie poprzecznym, część 2, Trevora Wye'a to wspaniała pozycja dla uczniów w każdym wieku, którzy pragną nauczyć się gry na flecie poprzecznym. Książka przeznaczona zarówno do nauki indywidualnej, jak i grupowej, prowadzona jest w taki sposób, że korzystający z niej mają ogromną przyjemność z gry i tworzenia muzyki. Zawiera liczne ćwiczenia oraz 30 utworów, które można grać solo lub w duecie z innym fletem, a także solo lub w duecie z fortepianem. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej wszystkie utwory zawarte w książce.   Tytuł: Trevor Wye: A Beginner's Book for the Flute 12Autor: Trevor WyeStopień trudności: dla początkującychInstrument: flet poprzeczny Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: NovelloFormat: 60 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780853609346 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
PWM Blackwell Kathy, David - Viola time starters. A beginner book for viola (utwory na altwk + CD)
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Nuvo NUBO430WGR Dood Flute 2.0, flet prosty C, biao-zielony
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl