Nuty: kolędy na gitarę

Tradycyjne kolędy na głos i gitarę lub na dwie gitary - Wojciech Wojakowski - nuty na gitarę

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Opracowanie zawiera zapis nutowy i teksty kolęd, sposoby grania melodii i akompaniamentów oraz chwyty gitarowe z diagramami. Zebrane utwory można wykonywać na jednej gitarze, grając tylko melodie lub akompaniamenty do śpiewu, albo na dwóch gitarach jako utwory instrumentalne.Nuty dla początkujących. Spis kolęd: Wśród nocnej ciszy, Cicha noc, Jezus malusieńki, Lulajże Jezuniu, Gdy śliczna Panna, W żłobie leży, Przybieżeli do Betlejem, Pójdźmy wszyscy do stajenkiTytuł: Tradycyjne kolędy na głos i gitarę lub na 2 gitaryAutor: Wojciech WojakowskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara, głosNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy z diagramami Wydawnictwo: EufoniumFormat: 28 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: M801517111 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wojakowski Wojciech ″Tradycyjne koldy na gos i gitar″
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
AN Popielarz Wojciech - Umiechnij si - Kompozycje na gitare klasyczn i akustyczn, ksika
Najdroższe gitary świata

Najdroższe gitary świata

Sprzedawane na aukcjach gitary wielkich muzyków rockowych osiągają zawrotne ceny. W niektórych przypadkach sięgają nawet miliona dolarów.

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl