Nuty: Nuty

Torba na ramię na zakupy zielona w białe nuty, dwa uchwyty długi i krótki

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Torba na ramię na zakupy to ekologiczny produkt o klasycznym kroju, wykonany z trwałego materiału w kolorze zielonym. Na obu stronach torby znajduje się biały nadruk z nutami który dodaje jej oryginalnego, muzycznego charakteru. Torba posiada dwa uchwyty - długi, który pozwala na noszenie jej na ramieniu, oraz krótki, który umożliwia trzymanie jej w dłoni. Dzięki temu produkt ten jest bardzo uniwersalny i może być wykorzystywany na wiele sposobów. Torba jest praktycznym i stylowym dodatkiem do codziennych stylizacji oraz doskonale sprawdzi się jako miejska torba na zakupy lub do szkoły.Wymiary: 37x40 cm  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

K&M 19705-000-00 torba na nuty
Yamaha WG52940R gaka zielona/zielona M7CL
UDG Starter Bag Czarna 50LP′s
Roland FP 4 WH pianino cyfrowe (białe)
Preludium

Preludium

Jest to krótki, zazwyczaj bez określonej wewntrznej struktury utwór, który może służyć jako wstęp do kolejnych części większego oraz bardziej skomplikowanego dzieła.

Mischa Maisky

Mischa Maisky

Urodził się w 1948 roku w Rydze, gdzie przez krótki czas uczył się w miejskim konserwatorium. Następnie wyjechał do Leningradu i tam w wieku 17 lat dostał pierwszą nagrodę na Krajowym Konkursie Wiolonczelowym.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl