Nuty: Nuty

Tomasz Rawski: Multiperkusja - pierwsze kroki - nuty na perkusję

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Multiperkusja - pierwsze kroki' Tomasza Rawskiego nie jest typowym podręcznikiem, bardziej jest zbiorem autorskich utworów ułożonych chronologicznie, według stopnia trudności. Książka powstała w wyniku potrzeb, jakich autor doświadcza podczas pracy w pracowni perkusyjnej pierwszego stopnia. Zawarte tu utwory o zróżnicowanej stylistyce i stopniu trudności z pewnością wzbogacą repertuar młodych perkusistów i przyczynią się do ich rozwoju, szczególnie w zakresie 'poruszania się' w gąszczu instrumentów perkusyjnych.Jest to doskonała pozycja dydaktyczna, która ukazuje młodym perkusistom, jak ciekawa i barwna jest gra na perkusji. Spis utworów: Bongo BuzzzLatino bum, bumMarszowo rollowoMelorytmiaMuzyczny rytPerfekcyjne wykonanieRaz, dwa, trzyRytmiczna ewolucjaSekwencjaTaramburynTom, tom starterWalc bębeński BonusWerblowa profeskaBojowe zadanie   Tytuł: Multiperkusja - pierwsze krokiAutor: Tomasz RawskiStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: perkusjaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 40 str., A4, miękka oprawa,Język wydania: polskiISBN: 9788366656345 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Grabowy Tomasz ″MOJA BASWKA - pierwsze kroki″ ksika
AN Maseli Bernard ″Going Home. Dziesi miniatur na wibrafon solo″ ksika
Tama TDR-SW mata pod perkusje Southwestern 180 x200cm
Tama TDR-OR mata pod perkusje Oriental 180 x200cm
Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko tworzy muzykę od roku 1994. W tym czasie koncertował, wydał 13 albumów muzycznych i 5 zbiorów wierszy. Tomasz jest lirycznym poetą, nawołującym do wrażliwości, rozmyślania nad otaczającą rzeczywistością. Ballada Żółtka „Kochaj mnie i dotykaj”, zapewniła mu niezwykłą popularność, utrzym

Piotr Czajkowski

Piotr Czajkowski

Urodzony w 1840 roku w Workińsku był wrażliwym i utalentowanym dzieckiem. Pierwsze dzieło napisał mając 14 lat, był to walc zadedykowany swojej nauczycielce. Studiował w Petersburgu u A. Rubinsteina i N. I. Zaremby, jednak w tym czasie...

EU TE AMO  Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

EU TE AMO Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

Bossy bywają spokojne, w średnim tempie i szybkie - ale zawsze nostalgiczne, uczuciowe, rozleniwione. jakieś takie 'od niechcenia' imo,ze przeważnie mówią nam o miłości.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl