Nuty: Nuty

The Very Best Of Joni Mitchell - nuty na fortepian, głos i akordy gitarowe

102 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


20 utworów w dorobku Joni Mitchell w aranżacji na pianino, gitarę i wokal. Joni Mitchell to bardzo popularna kanadyjska piosenkarka. Zaczynała od repertuaru folkowego, stopniowo ewaluując w kierunku jazzu. Jej największe przeboje, takie jak: A Case Of You, Big Yellow Taxi czy You Turn Me On są do dzisiaj bardzo popularne. Te i wiele innych znajduje się w niniejszej publikacji. Książka opracowana w taki sposób, by jednocześnie mógł z niej korzystać zarówno gitarzysta, pianista jak i solista. Na stronie znajdują się nuty dla fortepianu i wokalu a powyżej zapisu nutowego umieszczone są akordy gitarowe wraz z diagramami. Każdy z utworów jest opracowany na fortepian, gitarę i wokal. Książka jest publikacją zagraniczną (anglojęzyczną), ale nie wymaga szczególnej znajomości języka angielskiego. Wstęp w języku angielskim. Do książki dołączona jest płyta, na której mieszczą się pełne wykonania wszystkich utworów, zamieszczonych w zbiorze.Spis utworów: A Case Of You Big Yellow Taxi Blue Both Sides Now California Chelsea Morning Court And Spark Coyote For The Roses Free Man In Paris Help Me In France They Kiss On Main Street Ladies Of The Canyon My Old Man Rainy Night House River The Circle Game The Hissing Of Summer Lawns Woodstock You Turn Me On I&#39m A Radio   Tytuł (oryginał): The Very Best Of Joni Mitchell Tytuł(tłumaczenie): Największe przeboje Joni Mitchell Autor: Joni Mitchell Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: pianino, gitara, wokal Notacja muzyczna: zapis nutowy, akordy gitarowe Wydawnictwo: Wise Publications Format: 96 str., miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780711938502 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Sting & The Police - The very best of (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Sosiński Kazimierz - Studium gry akordowej na gitarze, technika chwytów barré, akordy i ich symbole
PWM Deep Purple - The best of - tabulatury gitarowe
PWM The Doors - The best of (tabulatury gitarowe + wokal)
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl