Nuty: Nuty

The Telecaster Guitar Book - A Complete History of Fender Telecaster Guitars - Tony Bacon - kompendium o gitarach elektrycznych Fender Telecaster

142 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nowa edycja publikacji "Six Decades of Fender Telecaster" autorstwa Tony'ego Bacona pokazuje, jak pierwsza na świecie komercyjna gitara elektryczna solidbody od ponad 60 lat przyciąga muzyków na całym świecie. Telecaster jest najdłużej istniejącą gitarą ciągle chętnie wybieraną przez mistrzów gryfu takich jak choćby: Muddy Waters, Keith Richards, Radiohead czy Snow Patrol. Prostotę instrumentu i jego wszechstronność doskonale ilustrują wywiady z Jeffem Beckiem, Jamesem Burtonem, Billem Kirchenem, Johnem 5 i innymi. Książka składa się z trzech wielkich tomów w jednym: zbiór pięknych zdjęć najbardziej pożądanych Telecasterów, porywająca historia oraz szczegółowy przewodnik na temat wszystkich do tej pory wyprodukowanych Telecasterów. Publikacja The Telecaster Guitar Book zawiera zdjęcia wspaniałych gitarzystów, katalogi kolekcjonerskie, reklamy prasowe i fantastyczne pamiątki. Jest to książka, którą każdy fan Telecastera powinien mieć w swojej kolekcji.   Tytuł: The Telecaster Guitar Book - A Complete History of Fender Telecaster GuitarsAutor: Tony BaconInstrument: gitara elektrycznaWydawnictwo: Backbeat BooksFormat: 160 str., 217 x 281 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781617131059 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Fender Player Telecaster MN BLK gitara elektryczna
Fender Deluxe Drive Telecaster Set of 2 przetworniki
Fender American Standard Telecaster MN NAT gitara elektryczna - WYPRZEDA
Fender Custom Telecaster FMT HH CRT Crimson Red Transparent gitara elektryczna
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl