Nuty: nauka gry na gitarze

The Techniques of Guitar Playing - Seth F. Josel, Ming Tsao (+ płyta CD) - przewodnik po technikach gry na gitarze klasycznej

305 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Gitarzysta Seth F. Josel i kompozytor Ming Tsao w swojej wspólnie napisanej książce przedstawiają obszerny przegląd współczesnych technik gry na gitarze klasycznej. Decydującym czynnikiem do powstania tej publikacji było obecne pokolenie solistów gitarowych, którzy dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom technicznym i wirtuozowskim utorowali drogę do nowego rozumienia praktyki wykonawczej na tym instrumencie. Szczegółowe wyjaśnienia tego, co jest technicznie możliwe do wykonania na gitarze klasycznej, zostało przedstawione i umieszczone w kontekście historycznym w odniesieniu do tradycyjnej technologii gitarowej. Kompozytorów interesują szczegółowe analizy współczesnej literatury gitarowej, zawierające wiele przykładów z muzyki kameralnej i zespołowej. Opracowanie przeznaczone dla wszystkich. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej, podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Tytuł: The Techniques of Guitar Playing - Seth F. Josel, Ming Tsao (+ płyta CD) Autor: Seth F. Josel, Ming Tsao Stopień trudności: dla wszystkich Instrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, instrukcje Wydawnictwo: Bärenreiter-Verlag Format: 233 strony, A4, oprawa miękka, w komplecie płyta CD Język wydania: angielski ISBN: 9783761822432 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Seymour Duncan Benedetto PAF, Seth Lover Humbucker - Gold Cover przetwornik
Seymour Duncan Benedetto PAF, Seth Lover Humbucker - Black Nickel Cover przetwornik
PWM Kenny G - A study of his compositions and playing style (+ CD)
PWM Rni - Playing with scales: Violin Level 1 (gamy na skrzypce)
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl