Nuty: Nuty

The Stratocaster Guitar Book - A Complete History of Fender Stratocaster Guitars - Tony Bacon - kompendium o gitarach elektrycznych Fender Stratocaste

142 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Firma Leo Fendera w 1954 roku zmieniła zupełnie bieg muzyki popularnej wprowadzając na rynek pierwsze Stratocastery. Od tego czasu Strat stał się najbardziej rozpoznawalną gitarą na świecie, po którą chętnie sięgały takie gwiazdy jak: Jimi Hendrix, Buddy Guy czy Jeff Beck. W publikacji znajdziesz wywiady ze znanymi muzykami każdej dekady, które doskonale ilustrują wszechstronność instrumentu, jego grywalność i ciągłe znaczenie. Oto pełna historia firmy Stratocaster i Fender, od zmagań lat 50 do nowych modeli, reedycji retro i soczystych kolekcjonerskich egzemplarzy XXI wieku. Stratocaster Guitar Book to wspaniałe kompendium wiedzy, zbiór pięknych zdjęć, porywająca historia i szczegółowy przewodnik po wszystkich modelach Strat. Publikacja dedykowana wszystkim miłośnikom gitary elektrycznej!!!   Tytuł: The Stratocaster Guitar Book - A Complete History of Fender Stratocaster GuitarsAutor: Tony BaconInstrument: gitara elektrycznaWydawnictwo: Backbeat BooksFormat: 160 str., 201 x 278 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780879309961 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Fender American Stratocaster RW SSB gitara elektryczna
Fender Dave Murray Stratocaster ML Black gitara elektryczna
Fender Standard Stratocaster RW AWT gitara elektryczna
Fender 60′S Stratocaster 3TS gitara elektryczna
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl