Nuty: nuty na pianino rozrywka

The Oscar Peterson Trio: Canadiana Suite - nuty na fortepian

90 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


W 1964 roku Oscar Peterson napisał zbiór kompozycji zainspirowanych miastami i regionami w jego rodzinnej Kanadzie. Tak właśnie powstała Canadiana Suite, muzyczna podróż, która wiedzie nas z Maritimes ("Ballad to the East") do gór British Columbia ("Land of the Misty Giants"). I ty możesz przeżyć tę niezwykłą podróż. Spis utworów:- Ballad To The East - Blues Of The Prairies - Hogtown Blues - Land Of The Misty Giants - Laurentide Waltz - March Past - Place St. Henri - Wheatland Tytuł: The Oscar Peterson Trio: Canadiana SuiteAutor: Oscar PetersonStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 40 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN:9780634099854   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Peterson Oscar - Jazz exercises, minuets, etudes & pieces for piano
PWM Peterson Oscar - Jazz play along (utwory w transkrypcji na instrumenty w stroju Bb, Eb i C +CD)
Digitech Trio+ Band Creator efekt gitarowy
PWM Rni - Play-along jazz with a jazz trio na klarnet (+ CD)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

Trio d'anches REED CONNECTION to wspólna inicjatywa solistów Filharmonii Zielonogorskiej im. Tadeusza Bairda. Główną ideą powstania zespołu jest chęć wspólnego muzykowania oraz promocja muzyki polskiej i światowej.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl