Nuty: aranżacja rozrywka i jazz

The Jazz Theory Book - podręcznik teorii jazzu - Mark Levine

236 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Doskonały podręcznik teorii i praktyki jazzowej. Książka napisana w sposób bardzo przystępny jest  jednocześnie jednym z najpełniejszych i najbardziej wszechstronnych podręczników harmonii i teorii jazzowej jakie kiedykolwiek zostały wydane. Zawiera między innymi takie zagadnienia jak: budowanie akordów i progresja, akord Slash, bebop, blues, skale pentatoniczne, reharmonizacja.Książka ta to ponad 500 stron tekstu i ponad 750 przykładów muzycznych. Spis utworów: Improvisation: Playin' The Changes Reharmonization The Rest Of It The Tunes Theory: Chords And Scales   Tytuł: The Jazz Theory BookAutor: Mark LevineStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: 522 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781883217044 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Harrison Mark - Contemporary jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Harrison Mark - Smooth jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Rni - Big book of ragtime piano
Meinl JNickelFB Jost Nickel Fill Book
Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl