Nuty: nauka gry na pianinie

The Jazz Piano Book - Mark Levine - szkoła gry na fortepianie

199 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniała książka autorstwa Marka Levina jest najbardziej cenioną metodą nauczasia gry jazzu na fortepian. Zawiera ona bardzo dużo ważnych informacji, uczy charakterystycznych jazzowych akordów, połączeń akordowych II, V, I, skal, akordów blokowych i wiele więcej. Uznana została ona za jedną z najlepszych szkół jazzu, napisana w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Tytuł: The Jazz Piano Book Autor: Mark LevineStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Sher MusicFormat: 309 str., A4, miękka oprawa, bindowanieJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780961470159 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Harrison Mark - Contemporary jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Harrison Mark - Smooth jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Rni - Big book of ragtime piano
PWM Rni - Smooth jazz piano solos
Romuald Twardowski

Romuald Twardowski

Ur. w 1930 r. w Wilnie. Studiował grę na fortepianie i kompozycję w Wilnie i w Warszawie, a w Paryżu, pod kierunkiem Nadii Boulanger, chorał gregoriański i polifonię średniowiecza. Od 1971 r. wykłada na obecnym Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie...

Zdalna lekcja fortepianu

Zdalna lekcja fortepianu

2010 Intel Visionary Conference in Washington fragment zatytułowany: Sztuka, wyobraźnia, innowacyjność Wideorozmowa prowadzona jest przez skype, a wizualizacja gry na fortepianie oraz generowanie zapisu nutowego tworzone jest za pomocą internetowego interfaceu MIDI.

Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl