Nuty: Nuty

The Gretsch Electric Guitar Book - 60 Years of White Falcons, 6120s, Jets, Gents, and More - Tony Bacon - kompendium o gitarach elektrycznych Gretsch

181 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Gitary elektryczne Gretsch mają swój własny styl, wyjątkowy urok, który przez lata przyciągał ogromną część muzyków . Książka o gitarach elektrycznych Gretscha sięga swoją historią aż do chwili obecnej, zawierając w tym sojusz Gretscha z potężną firmą Fender. Publikacja porusza temat najbardziej znanych modeli ale również opowiada o mniej znanych gitarach i projektach, które prawie nigdy nie ujrzały światła dziennego. Zgodnie z tradycją bestsellerowej serii książek o gitarach Tony'ego Bacona, ta zaktualizowana i poprawiona historia gitar elektrycznych składa się z trzech wspaniałych części: kompendium unikatowych zdjęć najlepszych gitar, porywająca historia od wczesnych wydarzeń po najnowsze oraz szczegółowy przewodnik kolekcjonerski po każdym produkcyjnym elektrycznym modelu Gretscha, jaki kiedykolwiek powstał. Tytuł: The Gretsch Electric Guitar BookAutor: Tony BaconWydawnictwo: Backbeat BooksFormat: 160 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781480399242 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM ABBA - More Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - It′s easy to play more jazz (utwory na fortepian)
PWM Rni - More 21st century hits (utwory na fortepian)
PWM Igudesman Aleksey - Celtic & More. Duety skrzypcowe
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl