Nuty: Nuty

The Gibson 335 Guitar Book - Electric Semi-Solid Thinlines and the Players Who Made Them Famous - Tony Bacon - historia i leksykon o gitarze elektrycz

181 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera historię gitary ES-335 i powiązanych modeli marki Gibson na których grali między innymi BB King, Alvin Lee czy Eric Clapton. Książka śledzi historię od pierwszych modeli Gibsona po współczesne rekonstrukcje. wydanie jest częścią bestsellerowej serii Tony'ego Bacona o gitarach elektrycznych. Oprócz historii gitar elektrycznych zawarto w niej sekcję galerii z kolorowymi zdjęciami najważniejszych gitar i muzyków oraz sekcję  szczegółów dotyczących lat produkcji i specyfikacji. Tytuł: The Gibson 335 Guitar BookAutor: Tony BaconWydawnictwo: Backbeat BooksFormat: 160 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781495001529 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GHS Custom Shop - Electric Hawaiian Lap Steel Guitar String Set, Nickel-plated Steel, E-Tuning, .013-.056
Gibson BC Cordura Electric pokrowiec do gitary elektrycznej
Gibson SEG LP09 Les Paul Electric struny do gitary elektrycznej 9-42
Gibson SEG LP10 Les Paul Electric struny do gitary elektrycznej 10-46
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl