Nuty: Nuty

The Epiphone Guitar Book - A Complete History of Epiphone Guitars - Walter Carter - kompendium o gitarach elektrycznych Epiphone

160 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Historię Epiphone, jednej z najstarszych i najbardziej znanych firm gitarowych, opowiada były historyk Walter Carter. To epicka historia obejmująca trzy stulecia, od korzeni Starego Świata w XIX wieku do złotej ery amerykańskich twórców XX wieku i globalnego rynku nowego tysiąclecia. To historia amerykańskiego biznesu, od indywidualnego lutnika, przez firmę rodzinną, aż po wielką korporacyję. I jest to historia amerykańskiej muzyki popularnej, napędzanej gitarami Epiphone, od potężnego Emperor, który napędzał najbardziej znane zespoły z lat 30. XX wieku, do elektrycznych korpusów z lat 60, używanych przez The Beatles czy Howarda Robertsa, po niestandardowe modele solidbody. Książka wzbogacona pięknymi zdjęciami.   Tytuł: The Epiphone Guitar Book - A Complete History of Epiphone Guitars - Walter CarterAutor: Walter CarterStopień trudności: dla każdegoInstrument: gitara elektrycznaWydawnictwo: Backbeat BooksFormat: 176 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781617130977 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Graphtech PQ-6060-00 - Epiphone Style Nut, Flat, Slotted, 1/4 thick, siodeko do gitary
Epiphone Starling Acoustic Guitar Player Pack Wine Red zestaw gitarowy
Epiphone Starling Acoustic Guitar Player Pack Ebony zestaw gitarowy
Epiphone Starling Acoustic Guitar Player Pack Starlight Blue zestaw gitarowy
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl