Nuty: seria guitar signature licks

The Doors: Guitar Signature Licks - nuty i tabulatury na gitarę (+ płyta CD)

107 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Naucz się charakterystycznych riffów i solówek jednego z najbardziej wpływowych zespołów rockowych wszech czasów. Twoim instruktorem będzie mistrz gitary elektrycznej - Wolf Marshall, który krok po kroku przybliży Ci styl i techniki stosowane przez Robby Kriegera - czołowego gitarzystę zespołu The Doors. Wszystkie ćwiczenia i przykłady w zapisie nutowym z tabulaturą. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej, podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Zestaw zawiera ekskluzywne komentarze Robby Kriegera, historię zespołu, dyskografię i 9 największych hitów The Doors:  *Break on Through (To the Other Side) * Hello, I Love You * L.A. Woman * Light My Fire * Love Her Madly * Love Me Two Times * People Are Strange * Riders on the Storm * Roadhouse Blues Tytuł: The Doors. Guitar Signature LicksAutor: Wolf MarshallStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowySeria: Guitar Signature LicksWydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 72 str, 222 x 298 mm, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634004254 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM The Doors - The best of (tabulatury gitarowe + wokal)
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
AN Papliski Adam - Tabulatury na harmonijk ustn z komentarzem
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl