Nuty: śpiewnik gitarowy

The Doors Complete: Music and Lyrics 1965-1971 - melodia, tekst, akordy gitarowe

97 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniała i bardzo bogata kolekcja utworów zespołu The Doors, zawierająca ponad 60 świetnych kawałków powstałych w latach 1965-1971.Wszystkie utwory w opracowaniu na fortepian, gitarę i wokal.Spis utworów:Easy Ride.         End Of The Night     I Looked At You         Light My Fire     Strange Days         Waiting For The Sun     We Could Be So Good Together         You Make Me Reali inne   Tytuł: The Doors Complete: Music and Lyrics 1965-1971 Autor: różniStopień trudności: dla poczatkującychInstrument: fortepian, gitara, głosNotacja muzyczna: zapis nutowy, linia melodyczna, akordyWydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 236 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780711952874 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Sosiński Kazimierz - Studium gry akordowej na gitarze, technika chwytów barré, akordy i ich symbole
Fender Pure Vintage 1965 Jazzmaster ″Witch Hat″ Knobs, (2), Vintage White
Fender Pure Vintage 1965 Jaguar Skirted Knobs, (2), Black
PWM The Doors - The best of (tabulatury gitarowe + wokal)
Montserrat Caballé

Montserrat Caballé

Jej międzynarodowa kariera zaczęła się w 1965 roku. Poproszono ją, aby w krótkim czasie nauczyła się roli tytułowej do opery Geatano Donizettiego Lukrecja Borgia. Już pierwsza aria Caballé w Carnegie Hall zdumiała nowojorską publiczność.

Romuald Twardowski

Romuald Twardowski

Ur. w 1930 r. w Wilnie. Studiował grę na fortepianie i kompozycję w Wilnie i w Warszawie, a w Paryżu, pod kierunkiem Nadii Boulanger, chorał gregoriański i polifonię średniowiecza. Od 1971 r. wykłada na obecnym Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie...

Anna Netrebko

Anna Netrebko

Charakterystyczna, ciemna barwa głosu, znakomita prezencja i styl to cechy, które zaprowadziły tę rosyjską sopranistkę na szczyty. Urodzona w 1971 roku w Krasnodarze Anna Netrebko rozpoczęła swoją karierę sprzątając w Teatrze Maryjskim w Petersburgu, gdzie jednak szybko została zauważona przez

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl