Nuty: śpiewnik gitarowy

The Doors Complete: Music and Lyrics 1965-1971 - melodia, tekst, akordy gitarowe

97 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniała i bardzo bogata kolekcja utworów zespołu The Doors, zawierająca ponad 60 świetnych kawałków powstałych w latach 1965-1971.Wszystkie utwory w opracowaniu na fortepian, gitarę i wokal.Spis utworów:Easy Ride.         End Of The Night     I Looked At You         Light My Fire     Strange Days         Waiting For The Sun     We Could Be So Good Together         You Make Me Reali inne   Tytuł: The Doors Complete: Music and Lyrics 1965-1971 Autor: różniStopień trudności: dla poczatkującychInstrument: fortepian, gitara, głosNotacja muzyczna: zapis nutowy, linia melodyczna, akordyWydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 236 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780711952874 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM The Doors - The best of (tabulatury gitarowe + wokal)
Fender Pure Vintage 1965 Jaguar Skirted Knobs, (2), Black
American DJ MOD Barn Doors BLK - wrota kadrujce
American DJ MOD Barn Doors WH - wrota kadrujce
Montserrat Caballé

Montserrat Caballé

Jej międzynarodowa kariera zaczęła się w 1965 roku. Poproszono ją, aby w krótkim czasie nauczyła się roli tytułowej do opery Geatano Donizettiego Lukrecja Borgia. Już pierwsza aria Caballé w Carnegie Hall zdumiała nowojorską publiczność.

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Romuald Twardowski

Romuald Twardowski

Ur. w 1930 r. w Wilnie. Studiował grę na fortepianie i kompozycję w Wilnie i w Warszawie, a w Paryżu, pod kierunkiem Nadii Boulanger, chorał gregoriański i polifonię średniowiecza. Od 1971 r. wykłada na obecnym Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl