Nuty: nauka gry na perkusji

The Complete Drumset Rudiments (+ płyta CD) - Peter Magadini - ćwiczenia dla perkusistów

64 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja 'The Complete Drumset Rudiments ' Petera Magadini'ego to niezbędna książka dla każdego perkusisty. Zawiera ona zestaw ćwiczeń poprawiających koordynację, szybkość i niezależność gry oraz pomagających udoskonalać solówki i podchodzić do gry z uczuciem. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Tytuł: The Complete Drumset RudimentsAutor: Peter Magadini Instrument: perkusja Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Hal LeonardFormat: 24 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793583720 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
Meinl CAJ-DRUMSET Cajon Drumset zestaw perkusyjny
Thomastik (634525) Peter Infeld PI100 struny skrzypcowe 4/4
Thomastik (637920) PETER INFELD struny do altwki - Set redni - PI200
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl