Nuty: Nuty

The Complete Book of Electric Blues Guitar - Dave Rubin (+ audio online) - przewodnik po bluesowych artystach i stylach

193 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta wszechstronna antologia wykonawców i stylów gry z ostatnich 80 lat jest najbardziej autorytatywnym i wszechstronnym źródłem gitary bluesowej dostępnej obecnie. Dzięki unikatowym ilustracjom i objaśnieniom stylów, strojów i sprzętu Dave Rubin daje wgląd w grę największych bluesmanów na świecie. Przedstawieni artyści to: Duane Allman, Eric Clapton, Billy Gibbons, Buddy Guy, John Lee Hooker, Elmore James, Albert King, B.B. King, Stevie Ray Vaughan, T-Bone Walker, Muddy Waters i wielu innych. Dla wszystkich. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: The Complete Book of Electric Blues GuitarAutor: Dave RubinStopień trudności: dla wszystkichNotacja muzyczna: zapis nutowy, tekstWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 288 stron, A4, miękka oprawa, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781705105634 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

LD Systems DAVE 10 G3 SAT BAG pokrowiec ochronny na gonik satelitarny DAVE 10 G3
Fender Blues Deville 410 lampowy wzmacniacz gitarowy 60W
AN Cichoski Leszek ″Blues Rock Guitar Workshop″ + 2 CD
Graphtech PQ-6643-00 - Acoustic/Electric Guitar Nut, Flat, Slotted, 43 mm x 6 mm, siodeko do gitary
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl