Nuty: Nuty

The Complete Book of Electric Blues Guitar - Dave Rubin (+ audio online) - przewodnik po bluesowych artystach i stylach

181 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta wszechstronna antologia wykonawców i stylów gry z ostatnich 80 lat jest najbardziej autorytatywnym i wszechstronnym źródłem gitary bluesowej dostępnej obecnie. Dzięki unikatowym ilustracjom i objaśnieniom stylów, strojów i sprzętu Dave Rubin daje wgląd w grę największych bluesmanów na świecie. Przedstawieni artyści to: Duane Allman, Eric Clapton, Billy Gibbons, Buddy Guy, John Lee Hooker, Elmore James, Albert King, B.B. King, Stevie Ray Vaughan, T-Bone Walker, Muddy Waters i wielu innych. Dla wszystkich. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: The Complete Book of Electric Blues GuitarAutor: Dave RubinStopień trudności: dla wszystkichNotacja muzyczna: zapis nutowy, tekstWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 288 stron, A4, miękka oprawa, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781705105634 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Fender Blues Deville 410 lampowy wzmacniacz gitarowy 60W
AN Cichoski Leszek ″Blues Rock Guitar Workshop″ + 2 CD
Graphtech PQ-6643-00 - Acoustic/Electric Guitar Nut, Flat, Slotted, 43 mm x 6 mm, siodeko do gitary
Graphtech PQ-6138-00 - Acoustic/Electric Guitar Nut, Flat, Slotted, 1 7/8 length, siodeko do gitary
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl