Nuty: nauka gry na gitarze

The Christopher Parkening Guitar Method 1 (+ audio online) - szkoła gry na gitarze klasycznej

143 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta doskonała metoda dla początkującego gitarzysty klasycznego, autorstwa jednego z najwybitniejszych wirtuozów świata i uznanego spadkobiercy spuścizny Andrésa Segovii, jest teraz dostępna z dźwiękiem online! Gitarzyści poznają podstawową technikę klasyczną, grając ponad 50 pięknych utworów klasycznych, 26 ćwiczeń i 14 duetów, znajdą tu także liczne zdjęcia i ilustracje. Metoda obejmuje: podstawy techniki klasycznej, czytanie nut i teorię muzyki, dobór i pielęgnację gitar, strategię efektywnego ćwiczenia i wiele więcej! Wraz z książką otrzymasz unikalny kod, który zapewnia dostęp do ścieżek audio online do pobrania lub transmisji strumieniowej. Opracowanie na gitarę klasyczną. Audio online - dodatkowe materiały muzyczne Podkłady do zagrania każdego utworu oraz wersje demo utworów (pliki Mp3) są zawarte w cenie tej książki. Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony https:// www. halleonard. com/mylibrary/ wykorzystując z kodu dostępu - AUDIO ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki. Więcej o audio online przeczytasz >>> w artykule Tytuł: The Christopher Parkening Guitar Method 1 (+ audio online) Autor: Christopher Parkening; Aranżacja: David Brandon, Jack Marshall Stopień trudności: dla początkujących Instrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, podręcznik Seria: Guitar Method Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 112 stron, A4, oprawa miękka, kod Audio Online Język wydania: angielski ISBN: 9781423434177 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Steinberg Cubase Artist 7 program komputerowy (darmowy update do wersji 8 online)
Steinberg Cubase Artist 7 EDU program komputerowy, wersja edukacyjna (darmowy update do wersji 8 online)
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl