Nuty: nauka gry na gitarze

The Christopher Parkening Guitar Method 1 (+ audio online) - szkoła gry na gitarze klasycznej

140 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta doskonała metoda dla początkującego gitarzysty klasycznego, autorstwa jednego z najwybitniejszych wirtuozów świata i uznanego spadkobiercy spuścizny Andrésa Segovii, jest teraz dostępna z dźwiękiem online! Gitarzyści poznają podstawową technikę klasyczną, grając ponad 50 pięknych utworów klasycznych, 26 ćwiczeń i 14 duetów, znajdą tu także liczne zdjęcia i ilustracje. Metoda obejmuje: podstawy techniki klasycznej, czytanie nut i teorię muzyki, dobór i pielęgnację gitar, strategię efektywnego ćwiczenia i wiele więcej! Wraz z książką otrzymasz unikalny kod, który zapewnia dostęp do ścieżek audio online do pobrania lub transmisji strumieniowej. Opracowanie na gitarę klasyczną. Audio online - dodatkowe materiały muzyczne Podkłady do zagrania każdego utworu oraz wersje demo utworów (pliki Mp3) są zawarte w cenie tej książki. Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony https:// www. halleonard. com/mylibrary/ wykorzystując z kodu dostępu - AUDIO ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki. Więcej o audio online przeczytasz >>> w artykule Tytuł: The Christopher Parkening Guitar Method 1 (+ audio online) Autor: Christopher Parkening; Aranżacja: David Brandon, Jack Marshall Stopień trudności: dla początkujących Instrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, podręcznik Seria: Guitar Method Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 112 stron, A4, oprawa miękka, kod Audio Online Język wydania: angielski ISBN: 9781423434177 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Oasis OAS/OH-12 Guitar Armor pickguard statyczny do gitary klasycznej
Steinberg Cubase 7 program komputerowy (darmowy update do wersji Pro 8 online)
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl