Nuty: nuty na saksofon

The Chester Alto Saxophone Anthology - Amy Dickson - nuty na saksofon altowy i fortepian

134 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


15 popularnych utworów na saksofon altowy z akompaniamentem fortepianu, w tym wybrane utwory z głównych programów egzaminacyjnych komisji egzaminacyjnych, obejmujące klasy od 5 do 8 i wyższe. Publikacja zawiera wyjmowaną część z uwagami Amy Dickson. Nuty dla zaawansowanych. Spis utworów: Allegro, Largo et Finale, Op. 1 No. 12 Barcarolle (from Sylvia) Canzonetta, Op. 19 Chanson De Matin Op.15 No.2 Chant D'amour Histoires No. 1 from Melodies for Saxophone Orchestral Suite No. 2, BWV 1067 Pulcinella, Op. 53 No. 1 San Antonio (Sonata for Alto Saxophone and Piano) Sonatine Sportive, Op. 63 Suite Francaise Tango And Charleston Three Piece Suite Tytuł: The Chester Alto Saxophone AnthologyRedaktor: Amy DicksonStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: saksofon altowy, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: The Chester Woodwind SeriesWydawnictwo: Chester musicFormat: A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781785586644 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Gershwin George - Playalong for saxophone (utwory na saksofon + CD)
PWM Cohen Leonard - Anthology (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Queen - Deluxe anthology (utwory na fortepian, wokal i gitar) update edition
PWM Queen - Deluxe anthology (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl