Nuty: Nuty

Teoria muzyki w pigułce: Wartości nut i pauz w takcie - muzykofiszki, karty do nauki teorii muzyki

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nauka przez zabawę to doskonały sposób opanowania nawet najtrudniejszej teorii. Oddajemy w Wasze ręce komplet kart muzycznych do nauki podziału wartości nut, oznaczenia metrum oraz wypełniania i uzupełniania taktów.Prosto przedstawiony podział nut, wyjaśnione metrum, czyli dwie magiczne cyferki stojące zawsze za kluczem. Na wielu przykładach metrum pokazano zasady wypełniania taktów i ich uzupełniania. Na kartach muzycznych zostały objaśnione oznaczenia "C" i "₵" użyte w taktach. Przejrzyście zostało także wytłumaczone zastosowanie pauz w taktach. Wiedza ujęta na kartach muzycznych jest przedstawiona w prosty sposób. Przez to karty stanowią nieocenioną pomoc edukacyjna dla każdego nauczyciela uczącego teorii muzyki oraz instrumentu, nauczyciela muzyki w szkole podstawowej, jak i każdego ucznia uczącego się grać na instrumencie oraz ucznia szkoły podstawowej. Wiedza dla każdego, kto gra na instrumencie lub śpiewa. Komplet zawiera:142 dwustronnie kolorowe karty muzycznych w 14 grupach tematycznych na papierze kredowym 250g/m² o wymiarze 59 x 79 milimetrów2 przekładki "Uczę się" i "Umiem"opis metody "Second Place" i instrukcję zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

CDF Wartoci nut i pauz w takcie (komplet kart)
AN Fulara Adam ″Zrozumie jzyk muzyki- teoria improwizacji″ ksika
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
AN Zeszyt do nut/notatnik Podstawowa Teoria, A4, 100 stron
GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

SZKOŁY NARODOWE

SZKOŁY NARODOWE

Szkoły narodowe to ruch muzyczny, który powstał w drugiej połowie XIX wieku jako odpowiedź na nacisk romantyzmu germańskiego oraz opery włoskiej. Nurt ten miał na celu podkreślać oraz promować wartości oraz piękno poszczególnych narodów...

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl