Nuty: aranżacja rozrywka i jazz

Ted Pease: Jazz Composition. Theory and Practice - podręcznik do nauki kompozycji jazzowej (+ audio online)

231 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka zawiera liczne kompozycje jazzowe, które pomagają studentom rozwijać umiejętności pisania oraz zastosowania koncepcji melodycznych, harmonicznych i rytmicznych. Książka obejmuje między innymi takie pojęcia jak: rytm, interwały, harmonia modalna i chromatyczna, akordy Slash, modulacja, reharmonizacja i inne. Każdy rozdział kończy się obszerną listą dopasowanych kompozycji jazzowych i innych materiałów źródłowych. Nuty dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Jazz Composition. Theory and PracticeAutor: Ted PeaseStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Berklee Press Format: 256 str., A4, miękka oprawa, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780876390016       zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Play-along jazz with a jazz trio na klarnet (+ CD)
Rockcase RC 10624 futera do gitary jazzowej
Rohema Percussion Jazz Brush JB1 (metal) paki perkusyjne
Rohema Percussion Jazz Brush JB3 (nylon) paki perkusyjne
Niedziela pod znakiem „The Time Being”, pełnych sal kinowych oraz koncertu Marka Ishama w Teatrze Wielkim

Niedziela pod znakiem „The Time Being”, pełnych sal kinowych oraz koncertu Marka Ishama w Teatrze Wielkim

Poranek piątego dnia Festiwalu zdominowała niezwykle ciekawa rywalizacja w drugim etapie konkursu TRANSATLANTYK Instant Composition Contest. Na scenie Teatru Wielkiego w Poznaniu w szranki stanęło 11 młodych kompozytorów – 10 osób z Polski oraz jedna z Izraela.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl