Nuty: nuty na flet

Christoph Willibald Gluck: Taniec błogosławionych duchów z opery Orfeusz i Eurydyka- nuty na flet z fortepianem

13 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera nuty na flet i fortepian do "Tańca błogosławionych duchów" z opery Orfeusz i Eurydyka. Utwór skomponował Christoph Willibald von Gluck - niemiecki kompozytor, którego dorobek artystyczny stanowi ponad 100 kompozycji scenicznych jak opery, balety czy pantomimy. Publikacja przeznaczona jest dla średniozaawanowanych muzyków.   Tytuł: Taniec błogosławionych duchów z opery Orfeusz i EurydykaAutor: Christoph Willibald von GluckStopień trudności: dla średniozaawansowanychInstrument: fortepian, flet Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: PWMFormat: 8+4 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielski, niemieckiISBN: 8322405413 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Vic Firth SCS Christoph Schneider Signature paki perkusyjne
AN Stadnik Ryszard ″Szkoa na flet prosty″
PWM Towarnicki Eugeniusz - Szkoa na flet, cz. 1
PWM Habela Jerzy - Sowniczek muzyczny
Christoph Willibald Gluck

Christoph Willibald Gluck

Urodzony w Erasbach w 1714 przyczynił się do reformy opery, której obrońcą był sam Richard Wagner. Wychował się na wsi, był ojcem leśniczego, lecz dzięki zdolnościom muzycznym, śpiewając w chórach i grając na skrzypcach przyciągnął uwagę księcia Lobkowicza...

flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

 Christoph Hartmann

Christoph Hartmann

"Żyj swoimi marzeniami!" Tak brzmi credo Christopha Hartmanna. Oboista ten ,urodzony w Bawarii z entuzjazmem, zaangażowaniem i z przyjemnością muzykuje,biega,i jeżdzi na rowerze.Dzięki tym pasjom odnajduje inspiracje do realizacji kolejnych swych marzeń.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl