Nuty: Nuty

Tańczące dźwięki - DVD i książeczka - Joanna Tomkowska

70 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Tańczące dźwięki" - zbiór układów tanecznych - to pozycja skierowana do nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, ognisk muzycznych i wszystkich tych, którzy pracują z dziećmi w wieku 3-10 lat. Całość składa się z książki, płyty CD i płyty DVD.Płyta CD zawiera 12 utworów muzyki poważnej, płyta DVD zawiera instruktaż w jaki sposób przeprowadzać zajęcia muzyczne z dziećmi, a opis układów tanecznych i praktyczne porady znajdują się w książce.Jest to wspaniały materiał wspomagający rozwój dzieci: aktywizuje słuch, wzrok, pamięć, aparat ruchowy i wyobraźnię. Układy taneczne można wykorzystać podczas codziennej zabawy, a także uświetnić nimi występy okolicznościowe i uroczystości.   Tytuł: Tańczące dźwięki Autor: Joanna TomkowskaStopień trudności: dla dzieci w wieku 3-10 latInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Centrum Kultury Muzycznej Format: 16 str., A5, miękka oprawa, w komplecie płyta CD i DVDJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Cherub WST-550G tuner
Intelli IMT-1000 metronom
Yamaha MM6 syntezator
Alesis DM10 Pro Kit perkusja elektroniczna
Joanna Klisowska

Joanna Klisowska

Artystka urodziła się we Wrocławiu i tu podjęła edukację muzyczną jako skrzypaczka a potem studia wokalne w Akademii Muzycznej w klasie Prof. B. E. Werner.

Filharmonia w Szczecinie. Filmowe opowieści

Filharmonia w Szczecinie. Filmowe opowieści

Koncerty muzyki filmowej nieuchronnie przywołują w naszej pamięci obrazy i dźwięki, jakie zapamiętaliśmy wraz z emocjami, jakie towarzyszyły nam podczas oglądania całego filmu.

KONTRABAS

KONTRABAS

Kontrabas należący do instrumentów smyczkowych jest największym oraz wydającym najniższe dźwięki instrumentem pochodzącym z tej rodziny (większy i o dwie oktawy niżej grający instrument to oktobas, nie jest on jednak popularny i nie używa się go w orkiestrach).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl