Nuty: Nuty

Tańce malowane - podręcznik dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (+ płyta CD) - Magdalena Szelc-Mays

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Niezwykle ciekawy, nowatorski podręcznik do nauki języka polskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Bazuje on głównie na zabawie ruchowo-wokalnej, zawiera układy taneczne do najpopularniejszych polskich tańców: polonez, mazur, oberek, kujawiak, krakowiak, śląski trojak (walczyk), taniec góralski i lubelska poleczka. Książka zawiera teksty piosenek z nutami, płytę CD z nagraniami klasycznych tańców polskich wraz z tekstami, opisy tańców, uwagi choreograficzne (podstawowe figury, kroki) oraz wyklejankę z autentycznymi strojami i malowanki. Tytuł: Tańce malowaneAutor: Magdalena Szelc-MaysStopień trudności: dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: UniversitasFormat: 82 str., 210x300 mm, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788324223305 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Schubert Franz - Tańce na akordeon
PWM Garcia Janina - Abecado na fortepian op. 15
Stagg SCL50 3/4 RED gitara klasyczna, kolor czerwony
PWM Druszkiewiczowa Krystyna - Podrcznik pocztkowego nauczania gry na fortepianie. Metoda beznutowa
Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Jean-Philippe Rameau

Jean-Philippe Rameau

Urodzony w 1683 roku w Dijon był jednym z najważniejszych kompozytorów XVIII wieku. W wieku 18 lat wyjechał na studia do Włoch, a po powrocie do Francji pracował jako organistach w wielu francuskich miastach...

ROMANTYZM

ROMANTYZM

Romantyzm w muzyce to epoka, która obejmuje okres od początku XIX wieku aż do pierwszego dziesięciolecia wieku następnego. Jest to etap w sztuce, który uznaje wyższość fantazji i uczucia nad rozumem, liberalizmu nad absolutyzmem Oświecenia, oryginalności nad tradycją greko-łacińską...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl