Nuty: nuty na akordeon


Tańce i melodie polskie na dwa akordeony - Wiktor, Jerzy Czumak

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór 20 melodii ludowych w opracowaniu na dwa akordeony. Nuty na akordeon zawarte w publikacji skierowane są do średnio zaawansowanych akordeonistów.Utwory w publikacji: 1. Biały Mazur2. Hej bystra woda 3. Gaiczek 4. Gdzie strumyk płynie z wolna 5. Karlik 6. Karolinka 7. Krakowiak kosynierów 8. Kukułeczka 9. Stary niedźwiedź mocno śpi 10. Krakowiak 11. Laura i Filon 12. Jeszcze jeden mazur dzisiaj 13. Na Wawel 14. Oberek 15. Szła dzieweczka 16. Tańcowała ryba z rakiem 17. Walczyk łowicki 18. O mój rozmarynie 19. Pojedziemy na łów 20. SztajerekTytuł: Tańce i melodie polskie na dwa akordeonyOpracowanie: Wiktor i Jerzy CzumakStopień trudności: średniozaawansowanyWydawnictwo: Impresariat Inter-ArtFormat: 60 stron A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Schubert Franz - Tańce na akordeon
AN Melodie ludowe na Bum Bum Rurki
AN Polskie Karaoke vol. 18 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 13 DVD
JERZY MAKSYMIUK

JERZY MAKSYMIUK

Jerzy Maksymiuk urodził się w Grodnie. Studia muzyczne zwieńczyły trzy dyplomy: z pianistyki (klasa Jerzego Lefelda), kompozycji (klasa Piotra Perkowskiego) i dyrygentury (klasa Bogusława Madeya).

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

I tak po dusznym i burzowym lecie wreszcie weszła na scenę jesień. Wkroczyła, jak to ona, długim, posuwistym krokiem, powiewając peleryną kolorowych liści, mrucząc pod nosem smętne melodie – zapowiedź zimowych ciemności. Uwerturą jesieni jest karnawał kolorów i światła...

Muzykalne polskie korzenie

Muzykalne polskie korzenie

Poszukiwacze muzykalnych genów dostali ostatnio kolejny argument za tym, by Polskę traktować jako ich cenne źródło. Swoje polskie korzenie ujawniła amerykańska gwiazda muzyki klasycznej, wirtuozka skrzypiec Rachel Barton Pine...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl