Nuty: nuty na harmonijkę ustną

Tabulatury na harmonijkę ustną z komentarzem - szanty i piosenki żeglarskie - Adam Papliński

19 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


W tej niewielkiej publikacji znajdziecie tabulatury do 21 najpopularniejszych piosenek żeglarskich. CO to znaczy tabulatura? To zapis sposobu zagrania danej melodii na harmonijce ustnej. W książce zamieszczono także komentarz do każdej piosenki, który czyni ze śpiewnika poradnik dla początkujących harmonijkarzy. Opisana tu została budowa harmonijki, zamieszczono wskazówki odnośnie wyboru i konserwacji instrumentu, a także przedstawiono podstawy gry, zapis tabulatur czy zasady właściwej współpracy z gitarą.Autor Adam Papliński swoją przygodę z harmonijką rozpoczął ponad 30 lat temu. Związany jest głównie z nurtem piosenki żeglarskiej, turystycznej i country. Występuje w różnych składach zespołów muzycznych, uczestniczy w studyjnych nagraniach i od wielu lat uczy innych jak grać na harmonijce. Spis utworów: 24 lutegoBrzegi Nowej SzkocjiDirty Old TownDziewczę z AmsterdamuDziki włóczęgaFiddler's GreenGdzie ta kejaGreen HornHiszpańskie dizewczynyJasnowłosaJohn KanakaLowlands LowMorskie opowieściPod JodłąPożegnanie Liverpool'uPrzychyłyReuben JamesStara MauiShenandoahTańcowanieWielorybnicy grenlandzcy Tytuł: Tabulatury na harmonijkę ustną z komentarzem - szanty i piosenki żeglarskie Autor: Adam Papliński Seria: - Instrument: harmonijka ustna Stopień trudności: dla początkujących Notacja muzyczna: tabulatura Wydawnictwo: Loxo Format: 44 str, B6, miękka oprawa Język wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Papliski Adam - Tabulatury na harmonijk ustn z komentarzem
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
PWM Mynarski Wojciech, Sent Janusz - Piosenki na gos z fortepianem (+ funkcje harmoniczne)
Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

DYRYGENT NADAJE TON – rozmowa z Güntherem Pichlerem

DYRYGENT NADAJE TON – rozmowa z Güntherem Pichlerem

Adam Domagała: Kiedy ponad 40 lat temu zakładał Pan słynny Alban Berg Quartet był już Pan, podobnie jak Pana koledzy, uznanym wirtuozem, profesorem Akademii Muzycznej w Wiedniu. Używając terminologii ze świata muzyki pop: to była supergrupa, głośna już od samego początku istnienia dzięki reputacji..

ADAM KLOCEK

ADAM KLOCEK

Laureat „muzycznego Oscara” – Grammy Award 2014, określony przez Krzysztofa Pendereckiego jako „jeden z najbardziej obiecujących dyrygentów młodszej generacji”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl