Nuty: nauka gry na gitarze

Sztuka improwizacji na gitarze i nie tylko cz. 3 - Improwizacja rytmiczna - Sylwester Laskowski

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja to trzecia część serii "Sztuka improwizacji na gitarze". Porusza temat improwizacji rytmicznej. Podręcznik przeznaczony jest zarówno do zaawansowanych jak i początkujących gitarzystów. Zawiera wiele praktycznych przykładów, których celem jest zwiększenie sprawności manualnej artysty i rozszerzenie jego horyzontów rytmicznych. Tabele porządkujące ćwiczenia ułatwiają określenie i rozwój własnego stylu. Prezentowane skale, pozycje, techniki i warianty posłużą długo każdemu gitarzyście. Nuty na gitarę klasyczną. Spis treści:3. Improwizacja rytmicznaPrzedmowa3.1 Wprowadzenie3.2 Jednogłosowe ćwiczenia rytmiczne3.2.1 Niezależna nauka jednogłosowej improwizacji rytmicznej3.2.2 Elementy jednogłosowych struktur rytmicznych w improwizacji melodycznej i harmonicznej3.3 Dwugłosowe ćwiczenia rytmiczne3.3.1 Niezależna nauka dwugłosowej improwizacji rytmicznej3.3.2 Elementy dwugłosowych struktur rytmicznych w improwizacji melodycznej i harmonicznej3.4 Zakończenie Tytuł: Sztuka improwizacji na gitarze i nie tylko cz.3 - Improwizacja rytmicznaAutor: Sylwester LaskowskiStopień trudności: dla początkujących i zaawansowanychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 64 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788387217594 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Laskowski Sylwester ″Improwizacja rytmiczna″
AN Laskowski Sylwester ″Improwizacja melodyczna″
AN Laskowski Sylwester ″Improwizacja harmoniczna″
AN Lesicki Artur ″Rzemioso i sztuka″ DVD x2
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl