Nuty: Nuty

Szkoła śpiewu gregoriańskiego cześć 1 ( + płyta CD) Laus in Ecclesia - podręcznik chórzysty

79 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik śpiewu gregoriańskiego część 1 skupia się na metodzie rytmicznej Solesmes, rozwiniętej przez benedyktyńskich mnichów na przełomie XIX i XX wieku. To właśnie ci mnisi wyposażyli Kościół łaciński w unikalny śpiew, która do dnia dzisiejszego stanowi istotny element liturgii kościelnej. Kurs składa się z 15 lekcji podzielonych na cztery jednostki tematyczne: tekst, melodia, rytm i styl. W pierwszej części, czytelnicy zdobywają teoretyczną wiedzę na temat śpiewu gregoriańskiego według metody solesmeńskiej. Druga część poświęcona jest umiejętnościom praktycznym. Trzecia część zawiera zadania pisemne, które uczestnicy wykonują i przesyłają do Szkoły w celu zdania egzaminu i otrzymania dyplomu. Kurs zakłada możliwość wykonywania zadań bez nastawienia na zdawanie egzaminu, co umożliwia swobodne korzystanie z materiałów. Podręcznik, liczy 336 kolorowych stron i został wzbogacony o płytę CD, na której znajdują się nagrania benedyktynów z opactwa w Fontgombault. Tytuł: Szkoła śpiewu gregoriańskiego cześć 1 ( + płyta CD)Wydawnictwo: DębogóraFormat: 336 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788361374442 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Yamaha U0110101 tom-tom mount (część)
Yamaha WR356500 obudowa (górna część) PSR S 910
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Aga Mikołaj

Aga Mikołaj

Aga Mikołaj jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu, gdzie miała okazję uczyć się śpiewu od prof. Antoniny Kaweckiej – jednej z najbardziej uznanych polskich śpiewaczek operowych. Naukę kontynuowała w Wiedniu.

Emma Kirkby

Emma Kirkby

Będąc studentką filologii klasycznej na Uniwersytecie w Oxfordzie ta światowej sławy śpiewaczka, autorytet w świecie muzyki dawnej bez większych planów muzycznych pobierała lekcje śpiewu u Jessiki Cash. Jako nauczycielka śpiewała dla przyjemności w grupach bądź chórach...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl