Nuty: nauka gry na keyboardzie

Marcin Lemiszewski: Szkoła na keyboard dla początkujących

31 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik do nauki gry na keyboardzie. Polecany przez autora zarówno dla nauczycieli nauki gry na keyboardzie, pianinie czy fortepianie na różnych poziomach edukacji od przedszkola do szkół muzycznych I stopnia, jak i dla rodziców dzieci chcących samodzielnie uczyć swoje dzieci. Pozycja przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia.  Podział książki: Materiał poszeregowany jest wraz z narastaniem stopnia trudności. Część I. Zabawy i proste piosenki do nauki z pamięci. Część II. Piosenki i ćwiczenia nauki gry z nut - dzwięków gamy C-dur. Część III. Piosenki i ćwiczenia z akompaniamentem akordowym - SINGLE FINGER CHORD. Część IV. Piosenki i ćwiczenia z akompaniamentem akordowym - FINGERED Tabela akordów dla keyboardów z automatycznym akompaniamentem SINGLE FINGER CHORD CHARD Słowniczek   Tytuł: Szkoła na keyboard dla początkujących Autor: Marcin Lemiszewski Seria: - Instrument: keyboard Stopień trudności: dla początkujących Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Contra Format: A4, 63 str. miękka oprawa Język wydania: polski   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Korg PA 50 SD keyboard
THE ONE torba na keyboard
Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Marcin Sompoliński

Marcin Sompoliński

Od roku 2008 jest stałym dyrygentem niemieckiej orkiestry Concerto Brandenburg specjalizującej się w wykonawstwie muzyki klasycznej na instrumentach historycznych.

Los Desperados

Los Desperados

Los Desperados, czyli Piotr Dębowski i Marcin Czarnecki, występują razem od czasów studiów w Akademii Muzycznej w Łodzi i od wielu lat uchodzą za najlepszy duet gitarowy w Polsce. Uwagę świata gitary zwrócili na siebie swoją wirtuozerią i instrumentalnymi wyczynami...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl