Nuty: historia muzyki

Sylwia Makomaska: Muzyka na peryferiach uwagi - od "musique d’ameublement" do audiomarketingu

43 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka jest rzutem spojrzenia na kulturę muzyczną XX i XXI wieku przez pryzmat akustyki. Sylwia Makomaska zwraca uwagę na powiązania między koncepcjami funkcjonalnymi, w których muzyka tła jest instrumentem społecznego wpływu, a koncepcjami artystycznymi w kontekście kompozytorskim skierowanym na tworzenie neutralnego tła. Autorka opisuje problematykę inżynierii akustycznej w przestrzeni publicznej, łącząc trzy podstawowe perspektywy badawcze: muzykologiczną, psychologiczną i marketingową, biorąc pod uwagę podejście teoretyczne, historyczne i empiryczne. Tytuł: Muzyka na peryferiach uwagi - od "musique d’ameublement" do audiomarketinguAutor: Sylwia MakomaskaWydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu WarszawskiegoFormat: 364 str, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788323550778 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.1
AN Andrzej Henryk Bczyk ″Muzyka na gitar solo″ ksika
AN Drodowski Mirosaw ″Muzyka Dawna″ ksika na gitar solo
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Beata Szałwińska

Beata Szałwińska

Międzynarodowej sławy pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie. Jako stypendystka rządu francuskiego studiowała w Ecole Normale de Musique Alfred Cortot w Paryżu.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl