Nuty: nauka gry na skrzypcach

Suzuki Violin School 1 (+ płyta CD) - Shinichi Suzuki - podręcznik do nauki gry na skrzypcach metodą Suzuki

120 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nowa wersja podręcznika znajduje się tutaj: https://www.alenuty.pl/pl/p/Suzuki-Violin-School-1-plyta-CD-Hilary-Hahn-i-Natalie-Zhu-szkola-gry-na-skrzypcach-metoda-Suzuki/13515 'Suzuki Violin School 1' autorstwa Shinichi Suzuki  to podręcznik do nauki gry na skrzypcach, w którym została zastosowana metoda Suzuki, stworzona przez autora książki. Metoda ta polega na uczeniu małych dzieci gry na instrumentach muzycznych na zasadzie naśladownictwa.Do książki dołączona jest płyta CD z wersjami demonstracyjnymi w wykonaniu Billa Preucil Jr. oraz akompaniamentem fortepianowym. Tytuł: Suzuki Violin School 1Autor: Shinichi SuzukiStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypceSeria: Suzuki Method Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Summy-BirchardFormat: 48 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780739048115 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Suzuki MR-550C Pure Harp C harmonijka ustna
Suzuki MR-550g Pure Harp G harmonijka ustna
Suzuki MR-550A Pure Harp A harmonijka ustna
Suzuki MR-550D Pure Harp D harmonijka ustna
Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl