Nuty: nauka gry na flecie

Suzuki Flute School 1 - Piano Accompaniment - akompaniamenty fortepianowe do 1 części podręcznika na flet poprzeczny

61 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Metoda Suzuki Talent Education opiera się na poglądzie Shinichi Suzuki, iż każde dziecko rodzi się ze zdolnością muzyczną, lecz w procesie dorastania, środowisko danej osoby, może sprawić, że naturalny talent zaniknie. Według Shinichi Suzuki, światowej sławy skrzypka i nauczyciela, największą radością, jaką może poznać dorosły, jest rozwój potencjału dziecka, które może wyrazić wszystko, co harmonijne. Uczniowie uczą się przy użyciu „języka ojczystego”, jakim są sekwencje dźwięków. Każda seria książek dla konkretnego instrumentu w metodzie Suzuki jest uważana za szkołę muzyczną Suzuki. Ta publikacja to akompaniamenty fortepianowe do 1 części podręcznika na flet poprzeczny, nuty dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Suzuki Flute School 1 - Piano Accompaniment Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianWydawnictwo: Summy-BirchardFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781470638627 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nord Piano 5 stage piano 88 klawiszy
Nord Piano 5 stage piano 73 klawisze
Nino 956 School Bus Shaker
AN Drodowski Mirosaw ″Sonatiny Fortepianowe″
Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Preludium

Preludium

Jest to krótki, zazwyczaj bez określonej wewntrznej struktury utwór, który może służyć jako wstęp do kolejnych części większego oraz bardziej skomplikowanego dzieła.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl