Nuty: Nuty

Suzuki Bass School 1 - Piano Accompaniment - akompaniamenty fortepianowe do 1 części podręcznika na kontrabas

57 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Metoda Suzuki Talent Education opiera się na poglądzie Shinichi Suzuki, iż każde dziecko rodzi się ze zdolnością muzyczną, lecz w procesie dorastania, środowisko danej osoby, może sprawić, że naturalny talent zaniknie. Według Shinichi Suzuki, światowej sławy skrzypka i nauczyciela, największą radością, jaką może poznać dorosły, jest rozwój potencjału dziecka, które może wyrazić wszystko, co harmonijne. Uczniowie uczą się przy użyciu „języka ojczystego”, jakim są sekwencje dźwięków. Każda seria książek dla konkretnego instrumentu w metodzie Suzuki jest uważana za szkołę muzyczną Suzuki. Ta publikacja to akompaniamenty fortepianowe do 1 części podręcznika na kontrabas, nuty dla początkujących. Więcej o metodzie Suzuki przeczytasz na naszym BLOGU. Tytuł: Suzuki Bass School 1 - Piano AccompanimentStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianWydawnictwo: Summy-BirchardFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780757924903 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nord Piano 5 stage piano 88 klawiszy
Nord Piano 5 stage piano 73 klawisze
Nino 956 School Bus Shaker
AN Drodowski Mirosaw ″Sonatiny Fortepianowe″
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl