Nuty: Nuty

Sunburst: How the Gibson Les Paul Standard Became a Legendary Guitar - Tony Bacon - opowieść o gitarach elektrycznych Gibson Les Paul

193 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Czy Gibson Les Paul Standard jest naprawdę najlepszą gitarą elektryczną, jaką kiedykolwiek stworzono? Ta książka ma na celu odpowiedzieć na to pytanie, nawet jeśli wielu graczy i kolekcjonerów krzyknęło już głośno Tak! Ten wspaniały instrument, znany jako Burst, stał się legendą.  Sunburst to najnowsza książka z bestsellerowej serii Tony'ego Bacona w której autor ujawnia szczegóły produkcji i ciekawostki na temat gitar elektrycznych Gibson Les Paul. Poprzez serię wywiadów z muzykami, kolekcjonerami, producentami gitar autor przedstawia historię ich powstawania i proces produkcji około 1400 egzemplarzy pod koniec lat 50. Tytuł: How the Gibson Les Paul Standard Became a Legendary GuitarAutor: Tony BaconWydawnictwo: Backbeat BooksFormat: 144 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781617134661 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Gibson Les Paul Standard ′50s Heritage Cherry Sunburst gitara elektryczna
Epiphone Les Paul Standard 50s Original Vintage Sunburst gitara elektryczna
Epiphone Les Paul Standard 50s Original Heritage Cherry Sunburst gitara elektryczna
Gibson Les Paul Standard 2012 Plus DB gitara elektryczna
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Paul Schweinester

Paul Schweinester

Do niedawna solista wiedeńskiej Volksoper, obecnie występuje gościnnie w takich teatrach operowych, jak Staatstheater (Monachium), Royal Opera House Covent Garden (Londyn) czy Opéra National (Paryż).

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl