Nuty: Nuty

Sunburst: How the Gibson Les Paul Standard Became a Legendary Guitar - Tony Bacon - opowieść o gitarach elektrycznych Gibson Les Paul

181 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Czy Gibson Les Paul Standard jest naprawdę najlepszą gitarą elektryczną, jaką kiedykolwiek stworzono? Ta książka ma na celu odpowiedzieć na to pytanie, nawet jeśli wielu graczy i kolekcjonerów krzyknęło już głośno Tak! Ten wspaniały instrument, znany jako Burst, stał się legendą.  Sunburst to najnowsza książka z bestsellerowej serii Tony'ego Bacona w której autor ujawnia szczegóły produkcji i ciekawostki na temat gitar elektrycznych Gibson Les Paul. Poprzez serię wywiadów z muzykami, kolekcjonerami, producentami gitar autor przedstawia historię ich powstawania i proces produkcji około 1400 egzemplarzy pod koniec lat 50. Tytuł: How the Gibson Les Paul Standard Became a Legendary GuitarAutor: Tony BaconWydawnictwo: Backbeat BooksFormat: 144 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781617134661 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Gibson Les Paul Standard 2012 Plus DB gitara elektryczna
Gibson Les Paul Tribute SCS Satin Cherry Sunburst Modern gitara elektryczna
Gibson Les Paul Standard ′50s Heritage Cherry Sunburst gitara elektryczna
Gibson Les Paul Standard ′50s P90 Gold Top Original gitara elektryczna
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Kobiece marzenia w operowej stylistyce | Recenzja „Dziewczyn z Neapolu” w wykonaniu Les Femmes

Kobiece marzenia w operowej stylistyce | Recenzja „Dziewczyn z Neapolu” w wykonaniu Les Femmes

28 lipca w Internecie odbyła się premiera „Dziewcząt z Neapolu” w interpretacji grupy operowej „Les Femmes” i dwóch instrumentalistów. Spektakl cieszy się coraz większą popularnością.

Francis Poulenc

Francis Poulenc

Francuski kompozytor oraz pianista należący do słynnej grupy Les Six (do której należeli również Milhaud, Honegger, Auric, Tailleferre i Durey). Przyszedł na świat w Paryżu w roku 1899, a jego muzyczne powołanie pojawiło się już stosunkowo wcześnie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl