Nuty: nauka gry na skrzypcach

Studium gam na skrzypce - Zdzisław Jahnke

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja "Studium gam" Zdzisława Jahnke ma na celu utrwalenie intonacji, udoskonalenie ruchu palców i rozwinięcie biegłości. Aby jednak uzyskać pożądany efekt należy przestrzegać podstawowych założeń metodycznych, tzn. stopniować trudności tylko w miarę nabywania technicznej wprawy oraz zwiększać szybkości ruchu palców tylko po wcześniejszym utrwaleniem intonacji i uzyskaniem maksymalnej równości ruchu palców.Podręcznik zalecany jest dla szkół muzycznych i ognisk muzycznych I i II stopnia.   Tytuł: Studium gam na skrzypceAutor: Zdzisław JahnkeStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: PWMFormat: 62 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274007409 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Umiska Eugenia - Studium gam i pasay na skrzypce
PWM Hejda Tadeusz - Studium jazzowe na saksofon
PWM Sosiński Kazimierz - Studium gry akordowej na gitarze, technika chwytów barré, akordy i ich symbole
Leonardo EV-50-W skrzypce elektryczne 4/4
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl