Nuty: seria guitar signature licks

Guitar Signature Licks: Steve Vai Guitar Styles & Techniques - nuty i tabulatury na gitarę elektryczną (+ audio online)

125 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Graj z podkładami specjalnie zmodyfikowanymi przez samego Steve'a Vai! Poznaj tajniki gitarowego wirtuoza, a następnie zagraj razem z nim jak prawdziwy profesjonalista. Podręcznik zawiera transkrypcje solówek do jego 8 największych utworów. Zapis w nutach oraz tabulaturze. Nuty dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule  Spis utworów: The Animal Answers For The Love Of God Rescue Me Or Bury Me The Riddle Sex & Religion Still My Bleeding Heart Touching Tongues   Tytuł: Signature Licks: Steve Vai Guitar Styles & TechniquesAutor: Steve VaiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturaSeria: Guitar Signature LicksWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 96 sr., A4, oprawa miękka, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793533909 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Greatest guitar solos of all time. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
Vic Firth SSG2 Steve Gadd Signature paki perkusyjne
AN Carr Kenny ″Inside Guitar″ + CD
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl