Nuty: nauka gry na perkusji

Steve Houghton: Studio & Big Band Drumming (+ 2 płyty CD) - podręcznik dla perkusistów

150 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik gry na perkusję szczególnie skupiający się na grze w Big Bandzie i innych zespołach rozrywkowych oraz nagrywaniu w studio. W książce są przedstawione podstawowe pojęcia, techniki, przykładowe ćwiczenia, porady dotyczące frazowania i gry ekspresywnej. Do podręcznika dołączone są 2 płyty CD z podkładami dźwiękowymi różnych składów zespołów umlożliwiającymi samodzielną grę na perkusji z towarzyszeniem nagrań. Tytuł: Studio & Big Band Drumming Autor: Steve Houghton Instrument: perkusja Wydawnictwo: Barnhouse Company Język wydania: angielski Kod producenta: 070-1990-44 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Seymour Duncan AJB-3ASAB Steve Bailey aktywny set przetwornikw z elektronik do bezprogowego jazz bass′a, 3-band eq, 5 strun
Seymour Duncan AJB-2ASAB Steve Bailey aktywny set przetwornikw z elektronik do bezprogowego jazz bass′a, 2-band eq, 5 strun
AN ukasz ″LUCASS″ Krzesiewicz ″Xtreme Drumming Technix″ szkoa gry na perkusj
Meinl BGREBBUCH1 Benny Greb The Language Of Drumming 2012 ksika
Tytus Wojnowicz - obój

Tytus Wojnowicz - obój

Studiował m.in. w Akademii Muzycznej w Warszawie oraz we Freiburgu w Niemczech. Od 1989 r. gra z Warszawskim Kwintetem Dętym, z którym nagrał 2 płyty i koncertował w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, na Tajwanie i w USA (m.in. w Carnegie Hall).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl