Nuty: nauka gry na skrzypcach


Ros Stephen: Violinworks Book 2 - szkoła gry na skrzypcach dla początkujących dorosłych (+ audio online)

122 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Violinworks Book 2' Rosa Stephena to drugi tom dwutomowego, kompleksowego podręcznika do nauki gry na skrzypcach stworzony z myślą o starszych początkujących. Książka uczy według standardów ABRSM i przystosowana jest zarówno do samodzielnej nauki oraz z nauczycielem. Każdy tom oprócz informacji teoretycznych zawiera również bogaty repertuar muzyki z całego świata oraz szczegółowe opisy i zdjęcia pokazujące prawidłową postawę.Podkłady w formacie MP3 oraz materiały ćwiczeniowe są dostępne bezpłatnie online na stronie Companion Website.   Tytuł: Violinworks Book 2 Autor: Ros StephenStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Oxford University PressFormat: 104 str., A4, miękka oprawa, audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780193402690 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
PWM Rni - Big book of ragtime piano
PWM Feliski Zenon, Grski Emil, Powroniak Jzef - Szkoa gry na skrzypcach cz. 2
Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki urodził się 23 listopada 1933 roku w Dębicy w rodzinie o ormiańskich korzeniach. Początkowo uczył się grać na skrzypcach i pobierał lekcje kompozycji u Franciszka Skołyszewskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl