Nuty: nuty na pianino filmowa

Stephen Schwartz: Wicked - A New Musical - nuty na fortepian

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniała kolekcja utworów z broadwayowskiego musicalu "Wicked" w opracowaniu na fortepian solo.Spis utworów:     As Long As You're Mine     Dancing Through Life     Defying Gravity     For Good     I'm Not That Girl     No One Mourns The Wicked     Popular    What Is This Feeling?     The Wizard And I     Wonderful   Tytuł: Stephen Schwartz: Wicked - A New Musical Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 72 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781423436461 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Schwartz GCL02 okaryna G-dur
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
Ahead AHWCP Wicked Chops Practice Pad Red pad treningowy
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl