Nuty: nauka gry na gitarze

Stanley Yates: Classical Guitar Technique from Foundation to Virtuosity - Part 1 Foundation - podręcznik do nauki gry na gitarze klasycznej

169 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Classical Guitar Technique from Foundation to Virtuosity' to podręcznik skierowany do średnio-zaawansowanych i zaawansowanych gitarzystów. To przewodnik, który w optymalny sposób, krok po kroku przedstawia podstawowe techniki gry i prowadzi w kierunku rozwoju do jak najwyższego poziomu, od podstaw do wirtuozerii.Prezentowana część 1 składa się z 81 lekcji i skupia się na optymalizacji podstawowych form ruchu wymaganych w grze na gitarze.   Tytuł: Stanley Yates: Classical Guitar Technique from Foundation to Virtuosity - Part 1 FoundationAutor: Stanley YatesStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych, zaawansowanychInstrument: gitara Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: CreateSpaceFormat: 198 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781539697671 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Graphtech PQ-6220-00 - Classical Guitar Nut, Flat, Slotted, 2 length, siodeko do gitary klasycznej
Graphtech PQ-6250-00 - Classical Guitar Nut, Flat, Slotted, 1 7/8 length, siodeko do gitary klasycznej
Graphtech PQ-6260-L0 - Classical Guitar Nut, Flat, Slotted, 1 15/16 length, Lefthand Version, siodeko do leworcznej gitary klasycznej
Graphtech PQ-9300-00 - Taylor Style Classical Guitar Saddle, Flat, Compensated, siodeko mostka do gitary akustycznej
Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine, publicysta oraz autor wydanej w formie rozmowy z prof. Marią Szyszkowską kontrowersyjnej chwilami książki "Na każdy temat" porównuje głogowskiego gitarzystę Witolda Smorawińskiego do Chopina, a nawet legendarnej ABBY.

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl