Nuty: Nuty

Śpiewaj, śpiewaj sercem całym cz. 4 - Utwory świeckie - Antoni Zoła - nuty na chór

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Śpiewaj, śpiewaj sercem całym cz. 4 - Utwory świeckie" to czwarta z 4 części serii, zawiera zbiór utworów świeckich w opracowaniu profesora Antoniego Zoła na chór. Spis utworów: 1. Chciałem już zacząć dzień2. Co tam masz, co tam masz3. Dwie Marysie4. Jałóweczka rozkoszna5. Kołyska6. Na lipę7. Na Podolu biały kamień8. Oj lato lato lato gorące9. Pochwała wina10. Przewodniczka11. Pszczoła12. Twór13. Ulewa14. Zachód jesienny   Tytuł: Śpiewaj, śpiewaj sercem całym, część 4 - Utwory świeckieAutor: (opracowanie) Antoni ZołaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: głosNotacja muzyczna: zapis nutowy, słowaWydawnictwo: PolihymniaFormat: 48 str., A4, miękka oprawa,Język wydania: polskiISBN: 9790693131051 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Cofalik Antoni - Mae ABC na wiolonczel
PWM Cofalik Antoni - Skrzypcowe ABC. Szkoa gry na skrzypcach - cz I i II
PWM Cofalik Antoni - Ulubione etiudy na skrzypce
PWM Cofalik Antoni - Gamy dwu-, trzy- i czterooktawowe na skrzypce
Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Mechanika porywająca tłumy

Mechanika porywająca tłumy

DJ jest osobą zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. Stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu A capella. DJ-e turntabliści posługują się

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl